Wyślij do nas wiadomość!

Wypełnij formularz kontaktowy. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twój e-mail lub zadzwonić na podany przez Ciebie numer telefonu.

KLIKAJĄC PRZYCISK WYŚLIJ WIADOMOŚĆ AKCEPTUJĄ PAŃSTWO POSTANOWIENIA PONIŻEJ I WYRAŻAJĄ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU PRÓBY ZAWARCIA UMOWY

Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa Jolanta Szczepańska-Chabas z siedzibą w Gdańsku (80-461) przy ulicy Startowa 13i/21, NIP 584-103-15-27 e-mail: biuro@ubezpieczenie-finanse.pl jako administrator danych osobowych  informuje Pania/Pana, iż:

- Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub finansowej, w celu trwającej umowy na którą wyrazili Państwo zgodę na podstawie na podstawie udzielonej przez Państwa zgody do przetwarzania danych w tym celu.
- Dane udostępniane są przez Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa Jolanta Szczepańska-Chabas z siedzibą w Gdańsku (80-461) przy ulicy Startowa 13i/21, NIP 584-103-15-27 firmą: UNIQA T.U S.A, Allianz TUiR S.A, Aviva, Generali, Interrisk T.U S.A, Compensa T.U S.A, PZU S.A, Ergo Hestia, MTU Ergo Hestia, Proama, Interpolska, TUiR Warta S.A, HDI Asekuracja T.U S.A, Gothaer T.U S.A, AXA Ubezpieczenia TUiR S.A, TUZ Ubezpieczenia, Link4 T.U S.A, You Can Drive, TUW "TUW", BACCA Sp.z o.o. oraz podmiotom upoważnionym przez prawo.
- Dane nie są udostępniane przez Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa Jolanta Szczepańska-Chabas. innym podmiotom trzecim niż wymienionym powyżej, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych przez prawo.
- Dane będą przechowywane przez okres trwania umowy lub okres 5 lat od próby zawarcia umowy i zakończenia umowy.
- Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
- Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
- Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pan/i iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z zawieraną umową drogą telefoniczną lub przy użyciu środka komunikacji elektronicznej.

Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem. Wyraźili Państwo również zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Zamknij.

Dla naszych klientów mamy do dyspozycji parking za ekranem akustycznym.

Zadzwoń: (+48) 602 765 282

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - i jak trzeba dojeżdżamy do klienta

Nasze biuro "od środka" ...Informacje o firmie

Agencja Ubezpieczeniowo - Finansowa
Jolanta Szczepańska-Chabas

ul. Hynka 8
(w pobliżu Galerii Bałtyckiej)
80-465 Gdańsk-Zaspa

(+48) 602 765 282


tel. (0-58) 340 80 48,
tel. (0-58) 556 51 27
fax. (0-58) 557-41-79

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 8.00 – 18.00
sobota: nieczynne do odwołania